W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt komputerowy i fiskalny do firm jak i dla użytkowników domowych.

Kasy fiskalne

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU Standard

Posnet Bingo HS to nowoczesna i solidna kasa fiskalna, dedykowana do pracy w małych i średnich punktach handlowo-usługowych. Charakteryzuje się ona nowoczesną stylistyką oraz niewielkimi wymiarami. Kasa posiada wyraźny alfanumeryczny wyświetlacz operatora (2 linie x 16 znaków) oraz numeryczny wyświetlacz klienta. Ponadto kasa została wyposażona w szybki i niezawodny mechanizm drukujący.

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS jest następczynią doskonale znanej i docenianej na rynku polskim kasy Bingo Plus. Jest ona niesłychanie intuicyjna w obsłudze, a dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze, własnemu zasilaniu wewnętrznemu (akumulator pozwalający na wydruk do 6000 linii paragonu bez podłączonego zasilania zewnętrznego) oraz możliwości zasilania z akumulatora samochodowego doskonale nadaje się do pracy w terenie.

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU

Kasa fiskalna Posnet Mobile to najmniejsza z kas w ofercie firmy Posnet, która dzięki wzmocnionej obudowie oraz wytrzymałej klawiaturze doskonale sprawdza się w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Kasa Posnet Mobile może współpracować ze czytnikiem kodów kreskowych, a niewielkie wymiary oraz waga czynią ją niezastąpioną wszędzie tam, gdzie powierzchnia stanowiska kasowego jest ograniczona.

Kasa fiskalna Posnet Mobile jest prosta w obsłudze, a dzięki naprawdę niewielkim rozmiarom (kasa wielkości terminala do kart płatniczych, mieści się w dłoni), małej wadze, własnemu zasilaniu wewnętrznemu (akumulator pozwalający na wydruk do 6000 linii paragonu bez podłączonego zasilania zewnętrznego) oraz możliwości zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej bardzo dobrze nadaje się do pracy w terenie.

Zamknij menu