W dzisiejszych czasach bardzo ważnym elementem prowadzenia firmy jest zatrudnienie wykwalifikowanego personelu ksiegowego. Mamy do zaoferowanie różne programy księgowe które ułatwią prace w państwa firmie.

Raks SQL

Mikro Przedsiębiorstwo
RAKSSQL dla Mikro Przedsiębiorstw został stworzony z myślą o potrzebach niedużego biznesu. System oferuje to co dla przedsiębiorcy najistotniejsze: usprawnia pracę, odciąża od żmudnych czynności i w krótkim okresie przynosi wymierne korzyści finansowe.

Mała i Średnia Firma
RAKSSQL stworzony specjalnie dla Małych i Średnich Firm oferuje korzyści we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa. Dzięki bardzo szerokiej gamie funkcjonalności pozwala na indywidualne dopasowanie konfiguracji systemu do specyfiki i możliwości finansowych każdego Klienta..

Biuro Rachunkowe
RAKSSQL dla Biur Rachunkowych to nowoczesny, kompleksowy i zintegrowany skalowalny system, uwzględniający specyfikę działalności biur rachunkowych. Wyposażony został w wiele unikalnych funkcji, które usprawniają pracę i podnoszą konkurencyjność usług oferowanych przez biuro.

Chcesz poznać koszt systemu dla Twojej firmy? Przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie.

Insert

Małe i średnie przedsiębiorstwa, poszukujące skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających pracę działu handlowego, z pewnością znajdą coś dla siebie wśród produktów firmy InsERT. Proponujemy bowiem całą gamę programów, różniących się zastosowaniem, wymaganiami i możliwościami oraz ceną - od najprostszych systemów ułatwiających wystawianie faktur aż po zintegrowany pakiet programów wspomagających zarządzanie produkcją, sprzedażą i magazynami. Programy są uniwersalne i elastyczne, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna.

OprogramowanieCena netto Cena brutto
Subiekt 5 EURO/GT650 zł793 zł
Rachmistrz 4 EURO/GT400 zł488 zł
Rewizor dla Dos/Windows1150 zł1403 zł
Gratyfikant 3 dla Dos850 zł1037 zł
mikroSUBIEKT dla Dos/Windows150 zł183 zł

Humansoft

OprogramowanieCena netto Cena brutto
Hermes MF590 zł720 zł
Księga Przychodów i Rozchodów1250 zł1525 zł
Księga Handlowa290 zł354 zł

Wapro

Programy WA-PRO to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Kompleksowe i uniwersalne oprogramowanie marki WA-PRO można wykorzystać w każdej branży. Systemy cechuje prostota instalacji, łatwość konfiguracji i intuicyjna obsługa.

OprogramowanieCena netto Cena brutto
WF-MAG START dla DOS290 zł354 zł
WF-MAG BIZNES dla DOS790 zł964 zł
WF-KaPeR BIZNES dla DOS290 zł354 zł
WF-MAG START dla WIN290 zł354 zł
WF-MAG BIZNES dla WIN990 zł1208 zł
WF-KaPeR BIZNES dla WIN390 zł476 zł
WF-Fakturka dla WIN120 zł146 zł

Dla użytkownika domowego przygotowaliśmy szereg komputerów stacjonarnych oraz przenośnych. Klienci mają możliwość indywidualnego skompletowania swojego sprzetu z dużej gamy podzespołów komputerowych albo zakupić gotowy zestaw, który zaproponują Wam nasi handlowcy.

Więcej informacji uzyskacie Państwo w dziale handlowym pod numerem telefonu (048) 362 23 96

Zamknij menu